KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8493198

nr 849 3198

Anders Gudmundson

(f. 1966), Sverige

Etsning, Anders Gudmundson (f. 1966), Signerad: AG -95, 267/320, motivets mått: 44 x 30

Anders Gudmundson, svensk målare och grafiker född 1966

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 september 2013
kl 18:16:14

29/9 16:50:48 1      Vinnande bud
30/9 17:53:01 1      justering av budtak

Anders Gudmundson

Läs mer om Anders Gudmundson